haksan
dener

2. El Satıcılar

Ostim Mega Makina A.Ş.
Ostim Mega Makina A.Ş. Ankara - Türkiye 0312 386 19 19 Ferhat AYGÜN 0507 315 37 51 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

1978 yılında günümüze üretimin ihtiyacı olan ürünlerin satışı yapan Ostim Mega Makina A.Ş., “takım tezgahları” ve “teknik hırdavat” sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirkettir. İki ayrı merkezde “endüstri market” olarak faaliyette bulunan şirketimiz, 3.500 m2 mağaza alanı, 5.000 m2 depolama alanı, 10.000 m2 makine showroom ile hizmet vermektedir. Konusunda kalitesini ispatlamış birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini veya ithalatını yapan şirketimiz, başta çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok sektöre hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Hakkımızda

Yılların sağladığı güvenle tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce dost müşterisine hizmet veren şirketimiz, aynı zamanda kamu kurumlarının makine ve donanım ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslimi projeyi başarı ile tamamlayan şirketimiz, üretici olmadığı halde ihracat yapan ender şirketlerdendir.

Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, 2009 yılında hizmete sunduğu www.hirdavat.com ile online alışverişte sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ile en üst düzeyde hedeflediği müşteri memnuniyetini mağazalarının yanı sıra online alışverişte de sağlamayı kendisini amaç edinmiştir.

Konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışanıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermek şirket hedefimizdir.

Ostim Mega Makinanın vizyonu, kendisine duyulan güvenle ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini korumaktır.

HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş.
HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş. İzmir - Türkiye 0232 4335540 Nedim DAŞ 0533 6231793 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İzmir - Türkiye 0232 3280345 Osman ERGÜN 0533 2804517 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

       Anadolu  Makina Sanayi ve Ticaret Limited  Şirketi, 1976 yılında  kurulduğundan bu  yana CNC Torna, Punch, Freze, Dik İşleme Merkezi, Matkap, Giyotin, Abkant ,Erozyon, Pres ve Kompresör gibi sanayi  makinalarının satışını  yapmaktadır. Başta Tayvan ve Rusya olmak  üzere İtalya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Romanya, Lübnan ve İsrail'e bu makineların ihracat ve ithalatı gerçekleştirmektedir. İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki  3000m²'lik kapalı alanda makinelerimizi sergilemekte ve müşterilerimize  eğitimli ve deneyimli kadromuzla satış öncesi ve sonrası danışmanlık ve servis hizmetleri verilmektedir.

     Misyonumuz; müşterilerimizin  koşulsuz  tatmini,vizyonumuz ise  devamlı gelişmeleri takip  ederek ileri teknoloji ve kaliteye  sahip,verimli ve ekonomik makineleri müşterilerimize  sunmaktadır.

SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş.
SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş. Konya - Türkiye 0332 345 15 40 Hakan ÖZSANDIKÇI 0532 441 42 87 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

DURMAZLAR MAKİNA BAYİİ

Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. Konya - Türkiye 0332 342 24 42 Metin EKİCİ 0532 407 97 93 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

İlk olarak İSTANBUL ve KONYA’da yerleşik düzenle, 2003 yılında faaliyetlerine başlayan, sanayi kökenli bir firma, CMS CNC MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’deki sanayi haritasını iyi bilen yönetici kadrosuna sahip olmakla birlikte geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle, YOU-JI / AGMA / DMC / LEADYANG / ATECK / SAPORITI CNC TAKIM TEZGAHLARININ, tüm Türkiye’de satışını ve teknik servisini, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan siz değerli sanayicilerimize, titizlikle sunarak, sektörün aranan bir firması olmayı başarmıştır.

Firmamız satış hizmetiyle birlikte, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ETKİN TEKNİK SERVİS hizmetini de vermektedir.

Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek "ETKİN SERVİS” ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümlerle bilgi yönetimi konusunda müşterilerimizin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmayı da başarmıştır.

Vefa Makina
Vefa Makina İstanbul - Türkiye 0212 544 4430 Özcan HANCI 0533 692 0598 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

Vefa makina endüstriyel makinalar ve otomasyon hatlarla ilgilenmektedir.

2005 yılı sonlarında başlayan Kayseri Serbest Bölgedeki inşaatımız bitmiş ve kullanıma geçmiştir. Serbest Bölgedeki depomuzda yurt dışından ithal ettiğimiz kullanılmış ve yeni tezgahları yurt içine ve yurt dışına ihraç etmekteyiz.

 

ENKA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş
ENKA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş İstanbul - Türkiye 0212 671 70 51-52-53 Yılmaz ATEŞ 0532 589 36 36 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi
KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI
KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI Konya - Türkiye 0332 3450800 Himmet KOYUNCU 0533 2461990 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

2006 yılında kurulan firmamız, ikinci el ve yeni takım tezgahları ile sanayicimize söktörde hizmet vermektedir.

Kısıtlı imkanlara rağmen, atılımcılığı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, sektöründe hakettiği yeri almanın ve korumanın, onurunu ve gururunu taşımaktadır.

İlerleyen zamanlarda makina imalatını en üst seviyeye taşımak ve sanayicinin çok ilerileri teknolojileri rahatla alıp kullanmalarını saglamak için yurt dışı baglantılı distribütörlüklerin alımı yapılacaktır.


Gecmişte olduğu gibi bazen sıkıntılar olsada sanayici Türkiyenin sıkıntılarını sürekli omuzlamış ve ülkeyi hep ileriye götürmeye çalışmıştır gelecek yıllar sanayiçimiz ve ülkemiz için aydınlık yıllar olacaktır.

Başarılarla dolu geldiğimiz noktayı bir sonuç değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmekteyiz...

 

HAKSAN TAKIM TEZGAHLARI
HAKSAN TAKIM TEZGAHLARI İstanbul - Türkiye 0212 5673331 Enes SOMALI 0534 200 38 00 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi
Yeditepe Makina A.Ş.
Yeditepe Makina A.Ş. İstanbul - Türkiye 0212 5442769 Tarık TORMAN 0530 2900510 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

Takım tezgahları sektöründe 15 yıllık tecrübemiz ile sıfır tezgah ve ikinci el tezgah satışı, bakım, servis, yedek parça, robot&otomasyon ve yazılım konularında kendine özgü yepyeni çalışma tarzı ile basit ve hızlı çözümler sunuyoruz...

«1 2 3 4 5  ... » Sayfa 1 / 19- Toplam 188 Kayıt
sandikcilar
gncdenal
dnr

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR