Sac İşleme Makinaları

Ostim Mega Makina A.Ş.
Ostim Mega Makina A.Ş. Ankara - Türkiye 0312 386 19 19 Ferhat AYGÜN 0507 315 37 51 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Durma Durma Hidroliksan Pres Hidroliksan Pres Firma Hakkında Bilgi

1978 yılında günümüze üretimin ihtiyacı olan ürünlerin satışı yapan Ostim Mega Makina A.Ş., “takım tezgahları” ve “teknik hırdavat” sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirkettir. İki ayrı merkezde “endüstri market” olarak faaliyette bulunan şirketimiz, 3.500 m2 mağaza alanı, 5.000 m2 depolama alanı, 10.000 m2 makine showroom ile hizmet vermektedir. Konusunda kalitesini ispatlamış birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini veya ithalatını yapan şirketimiz, başta çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok sektöre hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Hakkımızda

Yılların sağladığı güvenle tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce dost müşterisine hizmet veren şirketimiz, aynı zamanda kamu kurumlarının makine ve donanım ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslimi projeyi başarı ile tamamlayan şirketimiz, üretici olmadığı halde ihracat yapan ender şirketlerdendir.

Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, 2009 yılında hizmete sunduğu www.hirdavat.com ile online alışverişte sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ile en üst düzeyde hedeflediği müşteri memnuniyetini mağazalarının yanı sıra online alışverişte de sağlamayı kendisini amaç edinmiştir.

Konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışanıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermek şirket hedefimizdir.

Ostim Mega Makinanın vizyonu, kendisine duyulan güvenle ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini korumaktır.

HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş.
HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş. İzmir - Türkiye 0232 4335540 Nedim DAŞ 0533 6231793 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Isıtan Isıtan Şahinler Şahinler Firma Hakkında Bilgi

1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş.
SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş. Konya - Türkiye 0332 345 15 40 Hakan ÖZSANDIKÇI 0532 441 42 87 Tüm İlanları Mağazaya Git
Durma Durma Firma Hakkında Bilgi

DURMAZLAR MAKİNA BAYİİ

KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI
KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI Konya - Türkiye 0332 3450800 Himmet KOYUNCU 0533 2461990 Tüm İlanları Mağazaya Git
Cemax Cemax Ostaş Ostaş Firma Hakkında Bilgi

2006 yılında kurulan firmamız, ikinci el ve yeni takım tezgahları ile sanayicimize söktörde hizmet vermektedir.

Kısıtlı imkanlara rağmen, atılımcılığı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, sektöründe hakettiği yeri almanın ve korumanın, onurunu ve gururunu taşımaktadır.

İlerleyen zamanlarda makina imalatını en üst seviyeye taşımak ve sanayicinin çok ilerileri teknolojileri rahatla alıp kullanmalarını saglamak için yurt dışı baglantılı distribütörlüklerin alımı yapılacaktır.


Gecmişte olduğu gibi bazen sıkıntılar olsada sanayici Türkiyenin sıkıntılarını sürekli omuzlamış ve ülkeyi hep ileriye götürmeye çalışmıştır gelecek yıllar sanayiçimiz ve ülkemiz için aydınlık yıllar olacaktır.

Başarılarla dolu geldiğimiz noktayı bir sonuç değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmekteyiz...

 

ERGÜN MAKİNA VE HIRDAVAT LTD.ŞTİ.
ERGÜN MAKİNA VE HIRDAVAT LTD.ŞTİ. Ankara - Türkiye 0506 397 2815 Engin YAMAÇ 0312 385 3322 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Baykal Baykal Şahinler Şahinler Firma Hakkında Bilgi
ALİMAK MAKiNA
ALİMAK MAKiNA Ankara - Türkiye 0312 394 49-53 Zekeriya TAŞPINAR 0505 387 34 11 Tüm İlanları Mağazaya Git
Hidroliksan Pres Hidroliksan Pres Firma Hakkında Bilgi

ankara ostim san.sitesinde her türlü sanayi makinaların alım satımı

Hidro Metal
Hidro Metal Konya - Türkiye 0332 3424350 Salim POLAT 0532 5913293 Tüm İlanları Mağazaya Git
Hidro Metal Hidro Metal Firma Hakkında Bilgi

Hidrolik ve pnömatik otomasyon makina imalatı, İstediğiniz tonajda hidrolik pres imalatı, honlama makinaları, silindir taşlama makinaları, her çeşit atölye makinaları isteğinize göre özel olarak tarafımızdan imal edilmektedir. 

Oytunmak
Oytunmak Bursa - Türkiye 0224 441 0630 Cihan Teker 0555 618 3694 Tüm İlanları Mağazaya Git
Oytunmak Oytunmak Firma Hakkında Bilgi

Şirketimiz Mekor ismi altında 1972 yılında kurulmuş olup daha sonra Oytun Makine ismi bünyesinde günümüzdeAlevli Kesme Makineleri üretimine devam etmektedir. Alevli Kesme Makineleri üretimi yapan Türkiye de ki İLK firmadır. Makinelerimiz sürekli geliştirilmekle birlikte 9 Farklı model 25 farklı çeşitte üretilmektedir. Ayrıca taleplere özel imalatlarda yapılmaktadır. 

Makinelerimiz 4500 farklı noktada 13 farklı ülkede çalışmaktadır. Firmamız 2000 yılından itibaren Alevli Kesme Makineleri, CNC Alevli Kesme ve plazma kesim için servis desteği ve yedek parça garantisi sunmaktadır.

Uğurlu Makina İml. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Uğurlu Makina İml. San. ve Tic. Ltd. Şti. Konya - Türkiye 0332 2390395 Hüseyin UĞURLU 0532 4955552 Tüm İlanları Mağazaya Git
Uğurlu Uğurlu Firma Hakkında Bilgi
Ostim Makina
Ostim Makina Ankara - Türkiye 0312 385 82 20 Baturhan KÖMBE Tüm İlanları Mağazaya Git
Baykal Baykal Firma Hakkında Bilgi

Firmamız 1991 yılında kurulmuş olup; Tezsan takım tezgahları A.Ş. ve Taksan takım tezgahları A.Ş.'nin İç Anadolu bölge bayiliğini yapmıştır. 1998 yılından itibaren Baykal A.Ş, Isıtan Ltd.Şti., Şahinler A.Ş., Dirinler A.Ş., Retosan A.Ş., Kompaş A.Ş.,Pressan Ltd. Şti.,Kar Metal Ltd.Şti'nin İç Anadolu bölge bayiliklerine devam etmektedir.

 

Satışını yaptığımız ürünler, metal işleme ve sac işleme tezgahları olarak geniş bir yelpazeye sahip olup, Bulgaristan tezgahlarından Üniversal frezeler ve üniversal tornalar ile ağır ve hafif tip Rus ve Çek tornaları ile radyal matkaplarınıda satmaktayız.

 

Firmamız yeni makinaların satışı dışında takas işlemleri ve kullanılmış makina alım-satımınıda yapmaktadır.Müşterilerimize kaliteli ürünler sunup her zaman sattığımız ürünlerin arkasında olduğumuzu müşterilerimizin bilmesi temel prensibimizdir.

«1 2 » Sayfa 1 / 2- Toplam 19 Kayıt

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR