Talaşlı İmalat Makinaları

SMTCL SHENYANG MACHINE
SMTCL SHENYANG MACHINE İstanbul - Türkiye 0212 671 4133 Shenyang Makina 0533 667 8585 Tüm İlanları Mağazaya Git
SMTCL SMTCL Firma Hakkında Bilgi
HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş.
HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş. İzmir - Türkiye 0232 4335540 Nedim DAŞ 0533 6231793 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Isıtan Isıtan NC Energy NC Energy Ostaş Ostaş Firma Hakkında Bilgi

1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İzmir - Türkiye 0232 3280345 Osman ERGÜN 0533 2804517 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Focus Focus Rifa Rifa Twinhorn Twinhorn Firma Hakkında Bilgi

       Anadolu  Makina Sanayi ve Ticaret Limited  Şirketi, 1976 yılında  kurulduğundan bu  yana CNC Torna, Punch, Freze, Dik İşleme Merkezi, Matkap, Giyotin, Abkant ,Erozyon, Pres ve Kompresör gibi sanayi  makinalarının satışını  yapmaktadır. Başta Tayvan ve Rusya olmak  üzere İtalya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Romanya, Lübnan ve İsrail'e bu makineların ihracat ve ithalatı gerçekleştirmektedir. İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki  3000m²'lik kapalı alanda makinelerimizi sergilemekte ve müşterilerimize  eğitimli ve deneyimli kadromuzla satış öncesi ve sonrası danışmanlık ve servis hizmetleri verilmektedir.

     Misyonumuz; müşterilerimizin  koşulsuz  tatmini,vizyonumuz ise  devamlı gelişmeleri takip  ederek ileri teknoloji ve kaliteye  sahip,verimli ve ekonomik makineleri müşterilerimize  sunmaktadır.

Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. Konya - Türkiye 0332 3422442 Metin EKİCİ 0532 4079793 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Agma Agma DMC DMC Leadyang Leadyang You Ji You Ji Firma Hakkında Bilgi

İlk olarak İSTANBUL ve KONYA’da yerleşik düzenle, 2003 yılında faaliyetlerine başlayan, sanayi kökenli bir firma, CMS CNC MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’deki sanayi haritasını iyi bilen yönetici kadrosuna sahip olmakla birlikte geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle, YOU-JI / AGMA / DMC / LEADYANG / ATECK / SAPORITI CNC TAKIM TEZGAHLARININ, tüm Türkiye’de satışını ve teknik servisini, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan siz değerli sanayicilerimize, titizlikle sunarak, sektörün aranan bir firması olmayı başarmıştır.

Firmamız satış hizmetiyle birlikte, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ETKİN TEKNİK SERVİS hizmetini de vermektedir.

Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek "ETKİN SERVİS” ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümlerle bilgi yönetimi konusunda müşterilerimizin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmayı da başarmıştır.

ENKA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş
ENKA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş İstanbul - Türkiye 0212 671 70 51-52-53 Yılmaz ATEŞ 0532 589 36 36 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Jetco Jetco Kesmak Kesmak Smarc Smarc Firma Hakkında Bilgi
ERGÜN MAKİNA VE HIRDAVAT LTD.ŞTİ.
ERGÜN MAKİNA VE HIRDAVAT LTD.ŞTİ. Ankara - Türkiye 0506 397 2815 Engin YAMAÇ 0312 385 3322 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Baoji Baoji Bekamak Bekamak Foreman Foreman Jetco Jetco Machine Sazi Tabriz Machine Sazi Tabriz Optimum Optimum Quantum Quantum Smarc Smarc Firma Hakkında Bilgi
Hidro Metal
Hidro Metal Konya - Türkiye 0332 3424350 Salim POLAT 0532 5913293 Tüm İlanları Mağazaya Git
Hidro Metal Hidro Metal Firma Hakkında Bilgi

Hidrolik ve pnömatik otomasyon makina imalatı, İstediğiniz tonajda hidrolik pres imalatı, honlama makinaları, silindir taşlama makinaları, her çeşit atölye makinaları isteğinize göre özel olarak tarafımızdan imal edilmektedir. 

PERPA MAKİNA
PERPA MAKİNA İstanbul - Türkiye 0212 6135474 Güray KUNDURACI 0533 7791033 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Femco Femco Fermat Fermat Litz Litz Firma Hakkında Bilgi

Perpa Makina Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1985 yılında İstanbul'da takım tezgahları üzerine ticari faaliyetine başlamıştır. İsmini İlk kurulduğu yer olan Karaköy Perşembe Pazarı'ndan alan PERPA MAKİNA, 30 seneyi aşkın tecrübesi ve birikimi ile günümüzde konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyetine üniversal takım tezgahlarının ticareti ile başlayan PERPA MAKİNA, ilerleyen yıllarda CNC takım tezgahlarının ithalatına ve satışına başlamış ve rotasını bu yöne çevirmiştir. Günümüzde ise kendi alanlarında lider konumda olan seçkin Tayvan, Çek ve İtalyan firmalarının Türkiye temsilciliklerini yürüten, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebilen uzman kadrolara sahip, bölgesi komşu ülkelere ihracat yapan, tüm tecrübesini ve dikkatini sadece CNC kontrollü takım tezgahlarına ayırmış konusunda uzman bir firma haline gelmiştir.

Merkezi İSTANBUL / İkitelli'de bulunan PERPA MAKİNA'nın ayrıca BURSA, ANKARA ve İZMİR'de kendi şubeleri bulunmaktadır. Her biri kendi bölgelerinde ikamet eden satış ve teknik servis ekipleri sayesinde çok daha hızlı ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Daha hızlı sevkiyat ve makina temini sağlayabilmek için ise İstanbul İkitelli'de ve  Tuzla Serbest Bölgesindeki depolarında sürekli stok bulundurmaktadır.

Gelişimin ve ilerlemenin sürekli olmasına inanan firmamız, gelişen Türkiye ekonomisi ve sanayisi ile değişen dünya konjonktürü ve sanayi yapısının getireceği değişimleri ve fırsatları önceden tahlil edip müşterilerine maksimum faydayı sağlayacak bilgi ve teknoloji birikimine sahip olmayı misyon edinmiştir.

Uğursan Cnc
Uğursan Cnc İstanbul - Türkiye 0212 4933873 Özgür Maymen 0549 6182730 Tüm İlanları Mağazaya Git
Alfa Seiki Alfa Seiki Joint Joint KFM KFM Maple Maple Firma Hakkında Bilgi

UĞURSAN CNC Takım Tezgahları Ltd. Şti. olarak, müşterilerimizin geleceğe yönelik teknoloji ihtiyaçlarını tespit edip; en ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sunmak ana ilkemiz olmuştur.
Başta CNC Pantograf Tezgahı, CNC Tel Erezyon Tezgahı, CNC Dik İşleme Merkezi CNC Derin Delik Delme Tezgahı ve Dalma Erozyon Tezgahları olmak üzere uzman satış ve servis ekibiyle yaklaşık 14 yıldır Türkiye’deki kalıpçılık sektörüne hizmet eden UĞURSAN CNC Ltd.Şti firması, deneyimli uzman ekibi ve sektörel tecrübesiyle faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.
 

ALFA CNC TEKNOLOJİ
ALFA CNC TEKNOLOJİ İstanbul - Türkiye 0541 728 6038 Hamit GÜNEŞ 0541 7286038 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Hartech Hartech Firma Hakkında Bilgi
«1 2 3 4 » Sayfa 1 / 4- Toplam 34 Kayıt

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR