Çeşitli Makinalar

Ostim Mega Makina A.Ş.
Ostim Mega Makina A.Ş. Ankara - Türkiye 0312 386 19 19 Ferhat AYGÜN 0507 315 37 51 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Yiğitsan Kompresör Yiğitsan Kompresör Firma Hakkında Bilgi

1978 yılında günümüze üretimin ihtiyacı olan ürünlerin satışı yapan Ostim Mega Makina A.Ş., “takım tezgahları” ve “teknik hırdavat” sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirkettir. İki ayrı merkezde “endüstri market” olarak faaliyette bulunan şirketimiz, 3.500 m2 mağaza alanı, 5.000 m2 depolama alanı, 10.000 m2 makine showroom ile hizmet vermektedir. Konusunda kalitesini ispatlamış birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini veya ithalatını yapan şirketimiz, başta çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok sektöre hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Hakkımızda

Yılların sağladığı güvenle tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce dost müşterisine hizmet veren şirketimiz, aynı zamanda kamu kurumlarının makine ve donanım ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslimi projeyi başarı ile tamamlayan şirketimiz, üretici olmadığı halde ihracat yapan ender şirketlerdendir.

Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, 2009 yılında hizmete sunduğu www.hirdavat.com ile online alışverişte sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ile en üst düzeyde hedeflediği müşteri memnuniyetini mağazalarının yanı sıra online alışverişte de sağlamayı kendisini amaç edinmiştir.

Konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışanıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermek şirket hedefimizdir.

Ostim Mega Makinanın vizyonu, kendisine duyulan güvenle ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini korumaktır.

HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş.
HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş. İzmir - Türkiye 0232 4335540 Nedim DAŞ 0533 6231793 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Aydın Trafo Aydın Trafo Firma Hakkında Bilgi

1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

Öztaş Kompresör / SPEEDAİR KOMPRESOR
Öztaş Kompresör / SPEEDAİR KOMPRESOR İstanbul - Türkiye 0212 4863271 Erol TAŞDEMİR 0532 4261571 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Öztaş Kompresör Öztaş Kompresör Firma Hakkında Bilgi

Kendi üretimini yapan firmamız,1986 yılında İstanbul-Avcılar' da yedek parça satış ve servisi olarak başlamıştır. Yüksek performans ve müşteri memnuniyeti ile 2004 yılında İstanbul-Başakşehir' de kapasitemizi ve eleman sayımızı arttırarak üretime başladık. Firmamız %100 kendi üretimini yapmakla birlikte gelişmiş AR-GE ile de desteklenmektedir. Amacımız; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda; uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmektir. ÖZTAŞ KOMPRESÖR; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikasyonu, TSE, TSEK gibi birçok kalite sertifika ve belgesine de sahiptir.

Her türlü kapasitedeki basınçlı hava ihtiyacını “hizmet ve ürün kalitesinden” ödün vermeden karşılayan firmamız, sizlere en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler de üretmektedir. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanarak çok çalışıyoruz ve ürün yelpazemize her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.

ÖZTAŞ KOMPRESÖR profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için 7/24 acil servis hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

Biz ÖZTAŞ KOMPRESÖR ailesi olarak müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak; onlar için en verimli ve en ekonomik çözümleri sağlamaktan gurur duyuyor, bizi destekleyen, bizimle birlikte bu yolda yürüyen tüm müşterilerimize, teşşekkür ederiz.

EGE MAKİNA
EGE MAKİNA İzmir - Türkiye 0232 2373361 Akif BASKIN 0507 4842250 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Ege Makina Ege Makina Firma Hakkında Bilgi
Eriş Otomasyon Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
Eriş Otomasyon Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. Konya - Türkiye 0332 342 01 23 Neşet İRİŞ 0535 957 49 72 Tüm İlanları Mağazaya Git
Er-İş Er-İş Firma Hakkında Bilgi

Eriş Makina profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamış olup. Satış sonrasında müşterilerimizin her hürlü şikayetleri ile ilgilenmeye hazırdır. Bu anlayış çercevesinde satın almış olduğunuz ürünlerimize 10 yıl parça garantisi sunarak ciddiyetini ve kalitesini ortaya koymaktadır.

PLC Merkezi Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti.
PLC Merkezi Elektronik Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. İstanbul - Türkiye 444 7 752 Cem ÖZGÖÇMEN 0553 2427898 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Siemens Siemens Firma Hakkında Bilgi

 

PLC Merkezi Elektronik Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. endüstriyel otomasyon sektöründeki problemlere komple çözüm üretmek amacı ile 2006 yılında kurulmuştur. Yetişmiş ve dinamik personeli ile gıda, içecek, otomotiv, sağlık, tekstil, cam sanayii  gibi hizmet verdiği alanlarda lider olmayı hak etmiştir.

 

Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları;

• Tamir

• Eğitim

• Servis

• Bakım Anlaşması

• Satış / Satın Alma

• Proje

 

PLC Merkezi hizmetlerinde temel prensip olarak, müşteri problemlerini çözmeyi ve sonucunda yüksek müşteri memnuniyeti elde etmeyi amaçlamıştır. Vermiş olduğu hizmetler sonucunda ülke ekonomisine ciddi bir fayda sağladığının ve bu faydayı her geçen gün arttırması gerektiğinin bilincindedir. Hizmet kalitemiz ve iş ahlakımızla her geçen gün artan müşteri portföyümüz içerisinde sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Sezginler Makina A.Ş.
Sezginler Makina A.Ş. Bursa - Türkiye 02244418811 Mustafa DEMİR 0541 4434426 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Aydın Trafo Aydın Trafo Firma Hakkında Bilgi
MG MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI
MG MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI Konya - Türkiye 0332 4000069 Mustafa GÖK 0532 6116764 Tüm İlanları Mağazaya Git
Dispa Dispa İnanlar İnanlar Puma Puma Firma Hakkında Bilgi

2,EL ve YENİ SANAYİ MAKİNALARI ALIM SATIMI 

REDİKTÖRLÜ GİYOTİN MAKAS İMALATI 

FABRİKA VİNÇ SİSTEMLERİ

İZMİR DEMİR
İZMİR DEMİR Manisa - Türkiye 0236 2311663 İhsan FAFAL 0505 3675754 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Asimato Asimato Aydın Trafo Aydın Trafo Foreman Foreman Kaizen Kaizen Paftar Paftar Firma Hakkında Bilgi
KAHRAMANSAN TEKNOLOJİ
KAHRAMANSAN TEKNOLOJİ Bursa - Türkiye 0224 327 7027 Abdullah KAHRAMAN 05377782956 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Kahramansan Kahramansan Firma Hakkında Bilgi

Kahramansan Teknoloji 2016 yılında, Elektrik Mühendisi Sn, Abdullah KAHRAMAN tarafından resmi faaliyetine başlamıştır. Firmanın Üretim alanı; Punta Kaynak Makineleri, Gazaltı Makineleri ve Chiller Soğutma Sistemleridir.

«1 2 » Sayfa 1 / 2- Toplam 12 Kayıt

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR