Vefa Makina
Cms Teknik
Alimak Makina
haksan

2. El Satıcılar

ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İzmir - Türkiye 0232 3280348 Osman ERGÜN 0533 2804517 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

       Anadolu  Makina Sanayi ve Ticaret Limited  Şirketi, 1976 yılında  kurulduğundan bu  yana CNC Torna, Punch, Freze, Dik İşleme Merkezi, Matkap, Giyotin, Abkant ,Erozyon, Pres ve Kompresör gibi sanayi  makinalarının satışını  yapmaktadır. Başta Tayvan ve Rusya olmak  üzere İtalya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Romanya, Lübnan ve İsrail'e bu makineların ihracat ve ithalatı gerçekleştirmektedir. İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki  3000m²'lik kapalı alanda makinelerimizi sergilemekte ve müşterilerimize  eğitimli ve deneyimli kadromuzla satış öncesi ve sonrası danışmanlık ve servis hizmetleri verilmektedir.

     Misyonumuz; müşterilerimizin  koşulsuz  tatmini,vizyonumuz ise  devamlı gelişmeleri takip  ederek ileri teknoloji ve kaliteye  sahip,verimli ve ekonomik makineleri müşterilerimize  sunmaktadır.

ERFAB İÇ DIŞ TİC.A.Ş.
ERFAB İÇ DIŞ TİC.A.Ş. Bursa - Türkiye 0549 550 0082 Mert TUNALIGİL 0549 550 0082 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

Erfab İç Ve Dış Tic. A.Ş.

Makine sektörünün Türkiye ve dünyadaki öncü markalarının temsilcisi ERFAB, en iyi metal işleme makinelerini ülkenin güçlü üreticileriyle buluşturuyor. 

Doğru üretici ve doğru alıcı arasında kurduğu sağlam iletişimle makine sektörünün hızlanmasında güçlü bir aktör olarak yerini alan ERFAB, en çok aranan metal işleme makinelerini etkili bir partner olarak müşterisine ulaştırıyor. Bursa merkez ofis ve showroom alanında temsilciliğini yaptığı Davi, Pema, Ficep, Omax, HSG Laser, RWT, Omca, Magbat, Crippa gibi dünya markalarının makinelerini sergileyen ERFAB, aynı zamanda kendi imalatı olan ERBEND markasıyla %100 yerli motorlu caka büküm makineleri ile çeşitli metal işleme makinelerini bir arada inceleme imkânı sunuyor.

ERFAB; sunduğu güven ortamında müşterilerinin, ihtiyacı olan makineye üstün fiyat avantajı ve hızlı servisle ulaşmasını sağlıyor. Bu ilişkisinin sürekli olması için satış sonrası hizmetlerinde de kalite ve özen ilkesini koruyan ERFAB, iyi donanımlı, yüksek nitelikli, çözüm odaklı satış ve teknik servis ekibiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetleri müşterilerine yakın bir noktadan kolay, pratik ve zaman kaybı yaşatmadan sunuyor.

ERFAB, satın alınan makinelerin kullanım ömrü boyunca, her zaman kolay ulaşılır, önemli bir çözüm ortağı olarak müşterilerine desteğini kesmeyen güvenilir yapısıyla hizmet vermeye devam edecek.

Bursa merkez showroomumuzda bulabileceğiniz ürünler:

 • 3-4 Valsli Hidrolik Silindir Makineleri
 • Rüzgar Türbini Bükme Hatları (Rüzgar Kulesi Bükme Hattı)
 • Profil bükme makineleri
 • CNC Boru bükme makineleri
 • CNC Caka Kenet ve Büküm Merkezleri
 • Su Jetleri
 • Boru & Plaka Lazer Kesim Makineleri
 • Boru & Profil Oxy Plazma Kesim Makineleri
 • Fiber Lazer kesim makineleri
 • Plazma kesim makineleri
 • Abkant presler
 • Kaynak ağzı açma makineleri
 • Çapak temizleme, yüzey parlatma makineleri
 • CNC Serpanpatin bükme makineleri
 • CNC Profil, plaka ve flanş delme makineleri
 • Manyetik sac levha ve plaka kaldırma sistemleri
Ostim Mega Makina A.Ş.
Ostim Mega Makina A.Ş. Ankara - Türkiye 0312 386 19 19 Ferhat AYGÜN 0507 315 37 51 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

1978 yılında günümüze üretimin ihtiyacı olan ürünlerin satışı yapan Ostim Mega Makina A.Ş., “takım tezgahları” ve “teknik hırdavat” sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirkettir. İki ayrı merkezde “endüstri market” olarak faaliyette bulunan şirketimiz, 3.500 m2 mağaza alanı, 5.000 m2 depolama alanı, 10.000 m2 makine showroom ile hizmet vermektedir. Konusunda kalitesini ispatlamış birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini veya ithalatını yapan şirketimiz, başta çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok sektöre hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır.

Hakkımızda

Yılların sağladığı güvenle tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce dost müşterisine hizmet veren şirketimiz, aynı zamanda kamu kurumlarının makine ve donanım ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslimi projeyi başarı ile tamamlayan şirketimiz, üretici olmadığı halde ihracat yapan ender şirketlerdendir.

Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, 2009 yılında hizmete sunduğu www.hirdavat.com ile online alışverişte sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ile en üst düzeyde hedeflediği müşteri memnuniyetini mağazalarının yanı sıra online alışverişte de sağlamayı kendisini amaç edinmiştir.

Konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışanıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermek şirket hedefimizdir.

Ostim Mega Makinanın vizyonu, kendisine duyulan güvenle ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini korumaktır.

Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. Konya - Türkiye 0332 342 24 42 İlker ÇETİNKAYA 0554 8827589 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

İlk olarak İSTANBUL ve KONYA’da yerleşik düzenle, 2003 yılında faaliyetlerine başlayan, sanayi kökenli bir firma, CMS CNC MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’deki sanayi haritasını iyi bilen yönetici kadrosuna sahip olmakla birlikte geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle, YOU-JI / AGMA / DMC / LEADYANG / ATECK / SAPORITI CNC TAKIM TEZGAHLARININ, tüm Türkiye’de satışını ve teknik servisini, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan siz değerli sanayicilerimize, titizlikle sunarak, sektörün aranan bir firması olmayı başarmıştır.

Firmamız satış hizmetiyle birlikte, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ETKİN TEKNİK SERVİS hizmetini de vermektedir.

Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek "ETKİN SERVİS” ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümlerle bilgi yönetimi konusunda müşterilerimizin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmayı da başarmıştır.

Vefa Makina
Vefa Makina İstanbul - Türkiye 0212 544 4430 Özcan HANCI 0533 692 0598 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi

Vefa makina endüstriyel makinalar ve otomasyon hatlarla ilgilenmektedir.

2005 yılı sonlarında başlayan Kayseri Serbest Bölgedeki inşaatımız bitmiş ve kullanıma geçmiştir. Serbest Bölgedeki depomuzda yurt dışından ithal ettiğimiz kullanılmış ve yeni tezgahları yurt içine ve yurt dışına ihraç etmekteyiz.

 

TEVMAK MAKİNA A.Ş.
TEVMAK MAKİNA A.Ş. Bursa - Türkiye 0224 443 21 50 Salih SEYREK 0532 283 36 86 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi
Paralsan Takım Tezgahları Satış ve Tek. Destek Hizm.
Paralsan Takım Tezgahları Satış ve Tek. Destek Hizm. Sakarya - Türkiye 0264 2751287 Cevat PARAL 0532 2353417 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

           Paralsan Takım Tezgahları olarak 1976 yılından bu yana yurtiçi ve yurdışından 2. el makine ( Takım Tezgahları ) alım-satımı ile uğraşmaktayız. İstenen her türlü ebat ve modelde CNC ve ÜNİVERSAL tornalar, borwekler, işleme merkezleri, taşlamalar ve portal frezeler getirmekte ve çalışır durumda teslim etmekteyiz. Ayrıca satış sonrasında teknik destek hizmetlerimizle de müşterilerimize her türlü yardımcı olmaktayız. Amacımız taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetidir.


HAKSAN TAKIM TEZGAHLARI
HAKSAN TAKIM TEZGAHLARI İstanbul - Türkiye 0212 5673331 Enes SOMALI 0534 200 38 00 Tüm İlanları Mağazaya Git Harita
Firma Hakkında Bilgi
ALİMAK MAKiNA
ALİMAK MAKiNA Ankara - Türkiye 0312 3944953 Zekeriya TAŞPINAR 0505 3873411 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

Ankara Ostim Sanayi Sitesinde Her Türlü Sanayi Makinaların Alım Satımı

SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş.
SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş. Konya - Türkiye 0332 345 15 40 Hakan ÖZSANDIKÇI 0532 441 42 87 Tüm İlanları Mağazaya Git
Firma Hakkında Bilgi

DURMAZLAR MAKİNA BAYİİ

«1 2 3 4 5  ... » Sayfa 1 / 19- Toplam 186 Kayıt
Sandıkçılar
Ostim Mega Makina
Koyuncu Makina
Erfab

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR