Vitrin İlanı ve Reklam

Vitrin İlanı

Vitrin ilanları ana sayfa ve dğer tüm iç sayfalar da dahil olarak sürekli olarak yayında ve sayfanın üst tarafında yer alır.
Vitrin ilanı sahipleri onaylanan makine ilanlarından istediklerini değiştirme sınırı olmadan gün içinde sahip oldukları Vitrin ilanı konumunda sergileyebilirler.
Vitrin ilanları istatiksel olarak her zaman daha çok ziyaret edilmektedir.
Vitrin ilanı üzerine gelindiğinde aşağıdaki resimde görüldüğü gibi özel olarak açılan bilgilendirme balonunda makinanın tanımı ve makinayı satan firma veya kişinin bilgileri ziyaretçiye kolay bir şekilde sunulur.
Vitrin Resmi

Banner Reklam

Banner Reklamları firmanızın yaptığı işleri ziyaretçiye daha iyi olarak tanıtmak ve banner reklama tıklanıldığında ziyaretçiyi kendi özel web sitenize veya doğrudan ilanlarınıza çekmek için etkilidir.
Banner reklamları ana sayfa ve dğer tüm iç sayfalar da dahil olarak sağ ve sol yanlarda bulunur ve sürekli olarak yayındadır.
Banner reklamları 160x440 piksel boyutlarında flash olarak tarafımızdan hazırlanmaktadır.

İlk Sıra Sponsor İlanı

İlk Sıra sponsor İlanı; 2.el Kategoriler Sayfasında Seçeceğiniz Kategori için aynı kategoride bulunan ilanlarınızdan istedğiniz ilanınızı İlk Sıraya ekleme imkanı sunar ve ilanınızın bulunduğu kategoride sürekli üst sırada kaldığı bir reklam durumudur.
İlanda Firma Logonuz ilanınızın 2 adet resmi ve video görüntüsü yayınlanır. Bahsetmiş olduğumuz reklam formatını aşağıdaki resimde görebilirsiniz.
Genel Bilgi ve Fiyatlar için
makinaalsat Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ldiv. Şti.
+90 232 700 2815 bilgi@makinaalsat.com
Adalet Mah. Anadolu Cad. Megapol Tower No:41 K:8 Bayraklı / İZMİR
Showcase Ads are always displayed and remain at the top of the page including the main page and all other internal pages.
Owner of Showcase Ad can display their approved machinery ads in their Featured Post location during the day without limitation of changes.
Showcase Ads statistically always receive more visitors.
When hovering the mouse on a Showcase Ad, the description of the machine and details of the company or person selling the machine are conveniently displayed to visitors inside a dedicated pop-up message box.
Vitrin Resmi

Banner Ads

Banner Ads are an effective means of introducing your company’s activities to visitors better. When a banner ad is clicked on, visitors can be effectively attracted to your own website or directly to your ads.
Banner ads are located on the right and the left sides including the main page and all internal pages and they are constantly online.
Banner ads are prepared by us with 160x440 pixel dimensions.

Top Row Sponsor Posts

Top Row Sponsor Posts give you the ability to add one of your ads from a selected category in Used Categories page to the matching category’s top row. With this ad, your ad always stay at the top in its own category
The ad displays 2 related images and a video. You can preview the mentioned advertisement format in the following image.
For General Information and Pricing
makinaalsat Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ldiv. Şti.
+90 232 700 2815 bilgi@makinaalsat.com
Adalet Mah. Anadolu Cad. Megapol Tower No:41 K:8 Bayraklı / İZMİR

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR