Vitrin İlanı ve Reklam

MakinaAlsatVitrin

Vitrin İlanı

Vitrin ilanları ana sayfa ve dğer tüm iç sayfalar da dahil olarak sürekli olarak yayında ve sayfanın üst tarafında yer alır.
Vitrin ilanı sahipleri onaylanan makine ilanlarından istediklerini değiştirme sınırı olmadan gün içinde sahip oldukları Vitrin ilanı konumunda sergileyebilirler.
Vitrin ilanları istatiksel olarak her zaman daha çok ziyaret edilmektedir.
Vitrin ilanı üzerine gelindğinde aşağıdaki resimde görüldüğü gibi özel olarak açılan bilgilendirme balonunda makinanın tanımı ve makinayı satan firma veya kişinin bilgileri ziyaretçiye kolay bir şekilde sunulur.
Vitrin Resmi

Banner Reklam

Banner Reklamları firmanızın yaptığı işleri ziyaretçiye daha iyi olarak tanıtmak ve banner reklama tıklanıldığında ziyaretçiyi kendi özel web sitenize veya doğrudan ilanlarınıza çekmek için etkilidir.
Banner reklamları ana sayfa ve dğer tüm iç sayfalar da dahil olarak sağ ve sol yanlarda bulunur ve sürekli olarak yayındadır.
Banner reklamları 160x440 piksel boyutlarında flash olarak tarafımızdan hazırlanmaktadır.

İlk Sıra Sponsor İlanı

İlk Sıra sponsor İlanı; 2.el Kategoriler Sayfasında Seçeceğiniz Kategori için aynı kategoride bulunan ilanlarınızdan istedğiniz ilanınızı İlk Sıraya ekleme imkanı sunar ve ilanınızın bulunduğu kategoride sürekli üst sırada kaldığı bir reklam durumudur.
İlanda Firma Logonuz ilanınızın 2 adet resmi ve video görüntüsü yayınlanır. Bahsetmiş olduğumuz reklam formatını aşağıdaki resimde görebilirsiniz.
Genel Bilgi ve Fiyatlar için
Makinaalsat Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ldiv. Şti.
+90 232 700 2815 bilgi@makinaalsat.com
Adalet Mah. Anadolu Cad. Megapol Tower No:41 K:8 Bayraklı / İZMİR

yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR
yukleniyor İŞLEM YAPILIYOR